Vacature Deeltijds veelzijdig medewerker (60%)

Meta4Books is op zoek naar een gedreven medewerker (60%) die graag diverse taken op zich neemt, en mee het gezicht en hart wil zijn van onze kleine organisatie.                                

                                      

Meta4Books (www.meta4books.be) is een kleine vzw die in 1999 werd opgericht vanuit de Vlaamse commerciële boekensector. We zijn intussen uitgegroeid tot dé spil van het Vlaamse boekenvak wat betreft boekenmetadata en het uitwisselen van bestellingen tussen boekhandels, uitgevers, distributeurs en bibliotheken. Verder zijn we Vlaams ISBN kantoor en ontwikkelen en beheren we Boekenbank, ons online informatie- en bestelplatform en centrale database voor data-afname. 

 

Functieomschrijving

Communicatie: Je communiceert met onze leden over wie we zijn, wat we doen, onze diensten en tarieven. Daarbij geef je soms ook een demo van de werking van Boekenbank. Je stelt nieuwsbrieven op en houdt de website up-to-date.

Administratie: Je stelt contracten op voor nieuwe leden en doet hiervan de administratieve opvolging. Ook ben je verantwoordelijk voor de facturatie van onze leden.

Ondersteuning: Je helpt bij het in kaart brengen van de behoeftes van onze leden en het testen van nieuwe functionaliteiten van Boekenbank. Je ondersteunt onze leden in hun dagelijkse gebruik van Boekenbank. Je werkt met gegevens en stelt bijvoorbeeld soms een infographic op.

Organisatie: Samen met de teamleider van Meta4books ben je elkaars klankbord en werk je mee aan de toekomst van onze vzw. Je wordt ondersteund door onze administratieve medewerker (50%) naar wie je soms taken delegeert.

 

Profiel en vaardigheden

• Je spreekt en schrijft vloeiend Nederlands.
• Je hebt commerciële voeling: je kunt professioneel communiceren, onderhandelen en uitdragen wie we zijn.
• Je hebt voldoende kennis om dit af en toe ook in het Engels te doen.
• Je werkt nauwkeurig en resultaatgericht.
• Je neemt zelf het initiatief voor verbeteringen en het uitvoeren van taken.
• Je vindt het leuk om eigenaarschap te hebben over de dingen waar jij verantwoordelijk voor bent.
• Je leert graag bij over de werking van applicaties en de bredere context van het belang van goede en volledige data.
• Je hebt een goede kennis van Microsoft Office (in het bijzonder Outlook, Excel, Powerpoint).
• Je bent geïnteresseerd in automatisering en digitalisering.


Wat bieden wij?

• Een gevarieerde, deeltijdse job (60%) in een gemotiveerd team van drie werknemers.
• Een salaris in overeenstemming met jouw profiel en het niveau van de functie.
• Een contract van onbepaalde duur.
• Aantrekkelijke extralegale voordelen.
• Een informele werksfeer met open communicatie.
• Een organisatie waar eigen inbreng en verantwoordelijkheid gewaardeerd wordt.

 

Interesse?

Stuur dan tot uiterlijk op 31 december 2021 je CV en motivatiebrief of filmpje waarin je jezelf voorstelt naar Olivier Fuchs, via info@meta4books.be. Je mag Olivier ook op dit emailadres contacteren voor bijkomende inlichtingen over de functie.